Hakkımızda

Sağlıklı Bir Yaşam Herkesin En Doğal Hakkı

Nasıl ki her insanın eğitim hakkı, haberleşme hakkı varsa sağlıklı yaşama hakkının da olması gerektiğine inanıyor, organik ürünlerimizle bu topraklarda yaşayanlar için sağlıklı beslenme alışkanlığını yeniden kazandırmak için çalışıyoruz. Biz, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını yegane amacımız bilerek serüvenimize başladık. Doğru ve tam beslenmeniz için kolları sıvadık. Yağmur hasatının yapıldığı bereketli topraklarda, lezzetinden ödün vermeyen %100 organik ürünlerimizi hassasiyetle üretiyoruz. Eski güzelliklere geri dönmek isteyenlerin, güzel bir güne zinde başlamayı hayal edenlerin, her öğünü lezzetli geçirmeyi düşleyenlerin seçimidir, Yaşamsal Organik.

Doğadan Sofraya Yolculuk

Yaşamsal Organik ile buğdaylar, güneşin arkadaşlığı eşliğinde organik tarım sertifikalı topraklarda yetişir, zamanı gelince de hassasiyetle toplanır. Hasat edilen %100 organik buğdaylar, çevre kirliliğine maruz kalmayacak şekilde tasarlanan çelik ve pas- lanmaz tankerlere sevk edilir ve %100 organik un üretme sertifikası olan un değirmenine doğru yol alır. Burada üretilen unlar hijyenden hiçbir şekilde ödün vermeyen un tankerlerinin içine doldurulur. Bio Tarım İşletmemize doğru yolculuğa çıkan un tankerleri özel bölmelere yerleştirilir ve vakum sistemiyle içleri boşaltılır. İtalya’dan özel olarak getirilmiş sektörün en kaliteli makineleri tarafından işlenir ve yine İtalya’dan gelen antibakteriyel ahşap tepsilerde kurumaya gönderilir. Kurutulması tamamlanan makarnalar, %100 organik, sağlıklı ve hijyenik serüvenini tamamladığında, siz evinizde paketini açana kadar bir daha havayla temas etmemek üzere kitlenir.

Satış Politikası

  • Market En yakınınızda olabilmek için, yaşamsal olana ulaşa- bilmeniz için marketlerde ve mağazalardayız.
  • Toplu Satış Değerler her yerde ulaşılabilirse amacına ulaşır. Otellere, restoranlara, kafelere satış yaparak ulaşım ağımızı genişletiyoruz.
  • Online Satış Değer verdikleriniz ve yakınlarınızla da paylaşabilin, istediğiniz her yerde ulaşabilin diye web sitemizde online satış yapmaktayız.